• Wpisów: 187
  • Średnio co: 10 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:31
  • Licznik odwiedzin: 17 402 / 1889 dni
 
ode.mnie
 
img.3.jpgAutor tekstu: Slash, Axl Rose
Kompozytor: Slash, Axl Rose
Rok powstania: 1991
Płyty: Use your Illusion

Refren :
Lost in the garden of Eden
Said we're lost in the garden of Eden
And there's no one's gonna believe this
But we're lost in the garden of Eden
This fire is burnin'
and it's out of control
It's not a problem you can stop
It's rock n' roll
Suck on that

Tłumaczenie:
Zgubieni w Rajskim ogrodzie
Powiedziałem, że jesteśmy zgubieni w Rajskim ogrodzie
I nie ma nikogo, kto by w to uwierzył
Ale jesteśmy zgubieni w Rajskim ogrodzie
Ten ogień parzy
I jest wyjęty spod kontroli
To nie problem,który możesz rozwiązać
To rock and roll.
Pluj na to.

Guns n' Roses to jeden z moich ulubionych zespołów. Lata 80' i 90' to zdecydowanie najlepszy czas tego zespołu. Niestety m.in. Slash odszedł po kłótni z wokalistą. Do końca nie wiemy, o co chodziło jednak w ówczesnym składzie zapewne nie osiągną już takiego sukcesu. Nie mówimy już tutaj nawet o wieku członków, ale ich nowym brzmieniu.


Ciekawostki na temat zespołu:

1. Axl Rose urodził się jako William Bruce Rose. Gdy miał 2 lata jego ojciec porzucił rodzinę a matka wyszła za mąż po raz drugi. Axlowi zmieniono nazwisko na Bailey - do 17 roku życia myślał, że jego biologicznym ojcem jest ojczym.

2. Perkusista Steven Adler dokonał nie lada sztuki - został wyrzucony z zespołu za nadużywanie narkotyków. Wolimy nie zastanawiać się, ile niedozwolonych substacji wrzucał w siebie pierwszy pałker Gn'R. Dziś Adler, który 16 lat temu doznał udaru mózgu, jest członkiem Adler's Appetite - coverbandu swojego macierzystego zespołu.

3. Axl Rose znany jest z niekonwencjonalnych zachowań - pomiędzy 2000 a 2009 praktycznie nie udzielał wywiadów, niespecjalnie chętnie wypowiadał się też o wydanej po kilkunastu latach płycie "Chinese Democracy".

4. Ostatnim utworem, w którym można usłyszeć trzon oryginalnego Gn'R (Axl, Slash, Duff, Matt) jest "Sympathy for the devil" - cover Rolling Stones pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do "Wywiadu z wampirem".

5. Oryginalny basista Gn'R, Duff Mc Kagan, jest jedną z ostatnich osób, które widziały Kurta Cobaina. 1 kwietnia 1994 roku Duff siedział w samolocie z Los Angeles do Seattle obok wokalisty Nirvany. 4 dni później Kurt już nie żył.

Nie możesz dodać komentarza.